Číslo položky: 15968
Baletka
popis: Olej na plátně, rozměry: 61 x 70,5 cm, poškozený rám.
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 000 Kč
8 000 Kč
8 000 Kč
5 000,00 Kč |
4 900,00 Kč |
4 700,00 Kč |
4 500,00 Kč |
4 300,00 Kč |