Číslo položky: 15967
Pozvánka na den grafiků
popis: Serigrafie, rozměry listu: 10,5 x 42 cm, rámováno, zaskleno, poškozeno přehnutím.
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
800 Kč
800 Kč
22.11.2022 20:28
800,00 Kč | 22.11.2022 20:24:31 |