Číslo položky: 16417
Krajina s kostelíkem
popis: Olej na plátně fixováno na lepence, rozměr 42 x 56 cm, poškozeno
Vyvolávací cena:
1 600 Kč
1 600 Kč
1 600 Kč
1 600 Kč
14.11.2022 22:18
1 600,00 Kč | 29.9.2022 20:36:09 |