Šmejkal Libor
Číslo položky: 16409
popis: Olej na plátně, rozměr 60 x 90 cm, nerámováno
o autorovi: Český malíř. Rok narození 1968.
Narodil se v Ostrově nad Ohří. Byl žákem rusko-německé umělkyně Iriny Friesen. Ve své tvorbě se z počátku věnoval portrétní malbě v současné době se zabývá objevováním nových technik pro jeho způsob vyjádření reality. Vystavoval v Německu, Praze a Karlových Varech.
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 100 Kč