Nesignováno .
Číslo položky: 15966
Moje sledované obrazy Dáma s růží ve vlasech
popis: Olej na plátně, rozměry: 69 x 56 cm, rozměry včetně rámu: 92 x 79 cm, rentoilováno. Kvalitní malba z 19. století.
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
5 000 Kč