Číslo položky: 15966
Dáma s růží ve vlasech
popis: Olej na plátně, rozměry: 69 x 56 cm, rozměry včetně rámu: 92 x 79 cm, rentoilováno. Kvalitní malba z 19. století.
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
5 000 Kč
5 000 Kč
5 000,00 Kč |
4 800,00 Kč |
4 600,00 Kč |
4 400,00 Kč |
4 200,00 Kč |
4 000,00 Kč |
3 800,00 Kč |
3 600,00 Kč |
3 400,00 Kč |
3 200,00 Kč |
3 000,00 Kč |
2 800,00 Kč |