Číslo položky: 16389
Kozlí útok
popis: Tuš + akvarel, rozměr ve výřezu 16 x 37 cm, zaskleno, nově rámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
3 100 Kč
3 100 Kč
3 000,00 Kč |
2 800,00 Kč |
2 600,00 Kč |
2 400,00 Kč |
2 200,00 Kč |
2 000,00 Kč |
1 800,00 Kč |
1 600,00 Kč |
1 400,00 Kč |
1 200,00 Kč |