Číslo položky: 16374
Luční kytice
popis: Olej na plátně, rozměr 75 x 65 cm, poškozeno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
15.11.2022 21:08