Kloc Peregrin Jaroslav
Číslo položky: 16374
popis: Olej na plátně, rozměr 75 x 65 cm, poškozeno
o autorovi: Narozen 1894
Malíř z Tuřan u Brna, studoval krajinářskou školu A. Kalvody a figurální malířství u prof. K. Truppeho v Brně.
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč

15.11.2022 21:08