Číslo položky: 16369
Kytice
popis: Olej na plátně, rozměr 56 x 67 cm, výrazná krakeláž, zaskleno
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
1 800 Kč
1 800 Kč
1 800 Kč
21.11.2022 21:50
1 800,00 Kč | 18.11.2022 21:51:46 |