Číslo položky: 16287
Moje sledované obrazy Zátiší s ovocem
popis: Olej na plátně, rozměr 94 x 94 cm, rozměr včetně rámu 115 x 115 cm, mírně poškozeno
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
6 000 Kč

15.11.2022 21:04

6 000,00 Kč 15.11.2022 19:37:42