Nesignováno .
Číslo položky: 16279
Moje sledované obrazy Oldřich a Božena
popis: Olej na plátně, rozměr 55 x 76 cm, v levém horním rohu poškozeno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč

14.11.2022 21:18