Rombald J.
Číslo položky: 16267
popis: Olej na plátně, rozměr 48 x 64,5 cm
o autorovi: Rombald J.
Rakouský malíř 1. pol. 20. století. Obrazy tohoto malíře se taktéž prodávají a draží na rakouském a německém trhu.
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 200 Kč