Kohout Alois
Číslo položky: 16247
Moje sledované obrazy Malostranské střechy
popis: Olej na plátně, rozměr 34 x 44 cm, poškozeno
o autorovi: Narodil se 21.3. 1891 v Praze a zemřel roku 1977.

Studoval na krajinářské škole profesora Crnčice v Záhřebu, pak u profesora Bascheta v Paříži. Hojně cestoval, žil převážně v Paříži. Jeho práce byly publikovány ve Zlaté Praze. Vystavoval s JUV v Praze.

(Výtvarné centrum Chagall)
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
7 000 Kč