Slavíček Antonín - okruh
Číslo položky: 16353
Moje sledované obrazy Chrám svatého Víta
popis: Olej na plátně, rozměr 80 x 60,5 cm, zaskleno, nesignováno
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
11 000 Kč