Číslo položky: 16300
Muž s cigaretou
popis: Olej na lepence, rozměr 30 x 25 cm, zaskleno, signováno pseudonymem H. Lískovec
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
3 300 Kč
3 300 Kč
3 100,00 Kč |
3 000,00 Kč |
2 800,00 Kč |