Neznačeno
Číslo položky: 15956
Moje sledované obrazy Hodiny - (altdeutsch)
popis: Barokní staroněmecké hodiny. Rozměry: výška 44 cm šířka 24 cm, poškozeno, nefunkční bití.
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
11 000 Kč