Číslo položky: 15947
Najáda na útesu
popis: Olej na dřevě, rozměry: 52,5 x 31cm, malba z 2. pol. 80. let 19. stol. restaurováno. Signováno B. Knüpfer Roma.
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 000 Kč
17 000 Kč
17 000 Kč
5 000,00 Kč |
4 800,00 Kč |
4 600,00 Kč |