Číslo položky: 15954
Sběr brambor
popis: Litografie, rozměry ve výřezu pasparty: 22 x 17 cm, zaskleno, mírně poškozeno
Vyvolávací cena:
600 Kč
600 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč