Číslo položky: 16232
Dívka
popis: Litografie, rozměr ve výřezu 17,5 x 11 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
3 200 Kč
3 200 Kč
3 100,00 Kč |
2 900,00 Kč |
2 700,00 Kč |