Šnábl Alfréd
Číslo položky: 16202
popis: Olej na plátně, rozměr 58,5 x 34,5 cm, mírně poškozeno
o autorovi: Narodil se 27.2.1901 v Domažlicích.

Studoval na uměleckoprůmyslové škole a na pražské Akademii výtvarného umění u prof. Švabinského a W. Nowaka. Věnoval se krajinomalbě a malbě zátiší.

(Výtvarné centrum Chagall)
Vyvolávací cena:
2 400 Kč
2 600 Kč