Weblus Martin
Číslo položky: 16166
popis: Olej na plátně, rozměr 80 x 105,5 cm, datováno 1920
o autorovi: 1855-1926
byl německý malíř. Studoval na berlínské akademii v letech 1876-80. Mimo jiné prováděl nástěnné a stropní malby pro Castle Itter poblíž Kitzbühelu.
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
6 000 Kč