Sedláček Vojtěch
Kůň s povozem
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Aktuální cena: 6 000 Kč
Číslo položky: 19758
Přihlásit se
Horký František
Cirkus - velký formát
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Číslo položky: 19753
Přihlásit se
Istler Josef
Modrá hlava
Vyvolávací cena: 28 000 Kč
Aktuální cena: 28 000 Kč
Číslo položky: 19760
Přihlásit se
Hubáček Josef
Jaro na Korsice
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Aktuální cena: 25 000 Kč
Číslo položky: 19868
Přihlásit se
Langer Karel
U hospodářského stavení
Vyvolávací cena: 14 000 Kč
Aktuální cena: 14 000 Kč
Číslo položky: 19798
Přihlásit se
Stankiewicz Zofia
Před Chalupou
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč
Číslo položky: 19799
Přihlásit se
Značeno
Svatováclavský dukát 1924
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Aktuální cena: 25 000 Kč
Číslo položky: 19827
Přihlásit se
Nesignováno .
Povstání sester Trung proti čínské nadvládě
Vyvolávací cena: 50 000 Kč
Aktuální cena: 50 000 Kč
Číslo položky: 19837
Přihlásit se
Čapek Josef
Koupání
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Aktuální cena: 8 500 Kč
Číslo položky: 19853
Přihlásit se
Líbal František
Západ nad rybníkem
Vyvolávací cena: 2 800 Kč
Aktuální cena: 2 800 Kč
Číslo položky: 19846
Přihlásit se