Maran Gustav Stanislav
Číslo položky: 15931
Moje sledované obrazy Kašna v zahradě
popis: Olej na plátně, rozměry: 48 x 38 cm, nerámováno
o autorovi: Narodil se 20. 8. 1886 v Brně
Malíř a grafik. Věnoval se krajinomalbě, na jeho grafických listech se setkáváme především s pražskými motivy.

Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč

21.11.2022 20:38