Číslo položky: 15929
Rámové hodiny
popis: Nástěnné hodiny, zasklené, zdobené vejcovcem, čtvrťové. Rozměry: 52 x 42 cm, poškozeno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
2 300 Kč
2 300 Kč