Metzler Jan
Číslo položky: 15890
popis: Olej na plátně, rozměry: 47 x 65 cm, mírně poškozeno
o autorovi: J. Metzler byl německý umělec düsseldorfské školy . Jeho díla vznikala mezi posledními desetiletími 19. století a prvními desetiletími 20. století a byla v té době velmi populární. Specializoval se na krajinářské umění a maloval především údolí Rýna (zejména Dolní Rýn u Düsseldorfu), ale také krajiny všude v Německu. Identita tohoto slavného malíře minulosti zůstává dodnes neznámá.
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 900 Kč