Reiter Gustav
Číslo položky: 16171
Moje sledované obrazy Chalupy u rybníka
popis: Olej na plátně, rozměr 75 x 99 cm
o autorovi: Akademický malíř činný v 1. pol. 20 století.
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
2 900 Kč