Číslo položky: 16169
Akt - Velký formát
popis: Olej na plátně, rozměr 90 x 120 cm, malba poškozena.
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
2 200 Kč
2 200 Kč
2 200 Kč
20.09.2022 20:50
2 200,00 Kč | 20.9.2022 15:13:05 |