Hložek Pavel
Číslo položky: 16169
Moje sledované obrazy Akt - Velký formát
popis: Olej na plátně, rozměr 90 x 120 cm, malba poškozena, nesignováno
o autorovi: Narodil se 16.4.1898 v Čachovicích u Mladé Boleslavi a zemřel v roce 1982

Studoval uměleckoprůmyslovou školu v Düsseldorfu, na AVU byl žákem prof. Obrovského a Švabinského. Tvořil portréty, zátiší a krajiny. V roce 1935 podnikl cestu do Řecka. Byl členem J.U.V. v Praze.

(Tomanův slovník)
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
2 200 Kč

20.09.2022 20:50