Kovařík Jiří
Číslo položky: 16168
Moje sledované obrazy Ležící akt - Velký formát
popis: Olej na plátně, rozměr 90 x 120 cm, malba poškozena, nesignováno
o autorovi: (1932 - 1994)
Studoval na pražské Akademii výtvarných umění u prof. Želibského a Sychry. Malíř, který vycházel z klasicistních forem, magického realismu a surrealismu.
Vyvolávací cena:
800 Kč
7 000 Kč