Kovařík Jiří - napodobitel
Číslo položky: 16168
Moje sledované obrazy Ležící akt - Velký formát
popis: Olej na plátně, rozměr 90 x 120 cm, malba poškozena, nesignováno
Vyvolávací cena:
800 Kč
3 500 Kč