Číslo položky: 16160
popis: Olej na plátně, rozměr 85 x 61,5 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč

20.09.2022 22:02

1 500,00 Kč 20.9.2022 21:56:40