Velčovský Josef
Číslo položky: 16152
popis: Olej na plátně, rozměr 52 x 72 cm
o autorovi: Narodil se 7. 10. 1945 ve Václavovicích u Frýdku.
Studoval užitou a dekorativní malbu v architektuře a propagaci u prof. V. Hrocha, J. Blažka, J. Jaška a K. Hofmana na SUPŠ v Uherském Hradišti, ateliér monumentální malby u prof. K. Součka na AVU v Praze a u S. W. Heytera v Atelieru 13 v Paříži. Byl na stáži v Bretagni a Provenci. Věnuje se volné grafice, kresbě, knižní i časopisecké ilustraci a malbě, kde navázal na tradice české imaginativní malby.

(Výtvarné centrum Chagall)
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
30 000 Kč