Vaic Josef
Číslo položky: 16157
popis: Litografie, rozměr ve výřezu 17,5 x 25 cm, zaskleno
o autorovi: Josef Vaic
Narodil se 8.12. 1884 v Domoušicích a zemřel roku 1961 v Milavčicích.
Studoval v cizině, zejména v Holandsku a Paříži. Původně byl akvarelistou, dále se zabýval olejomalbami a grafikou, zejména lepty v technice vernismou.

(Tomanův slovník)
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč

27.09.2022 20:24