Číslo položky: 16181
Na mořském břehu - Velký formát
popis: Olej na lepence, rozměry: 70 x 100 cm, poškozeno.
Vyvolávací cena:
1 300 Kč
1 300 Kč
3 200 Kč
3 200 Kč
3 200,00 Kč |
3 100,00 Kč |
2 700,00 Kč |
2 500,00 Kč |
2 300,00 Kč |
2 200,00 Kč |
1 600,00 Kč |