Kaufmann Karl
Číslo položky: 16175
Moje sledované obrazy Holandské město
popis: Olej na plátně, rozměr 73 x 100 cm, rozměr včetně rámu 101 x 128 cm, nesignováno, rám i malba poškozena
o autorovi: Karl Kaufmann (1843-1901) byl rakouský krajinářský a architektonický malíř.
Karl Kaufmann byl studentem vídeňské akademie. Jeho studia na evropském severu ( Norsko ), v Holandsku, Německu (Francie , Gdaňsk, Königsberg ) a často v Itálii (Neapol, Řím, Benátky ) mu dala motivy pro jeho četné krajiny, včetně pozoruhodného množství pohledů na Benátky.
Od roku 1900 Karl Kaufmann neustále žil ve Vídni. Svá díla často podepisoval pseudonymy.
https://www.fineartphotographyvideoart.com/202
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
26 000 Kč