Číslo položky: 16175
Holandské město
popis: Olej na plátně, rozměr 73 x 100 cm, rozměr včetně rámu 101 x 128 cm, nesignováno, rám i malba poškozena
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
12 000 Kč
26 000 Kč
26 000 Kč
14 000,00 Kč |