Číslo položky: 16144
Oboustranná kresba
popis: Kresby tužkou, rozměry 27,5 x 37 cm, jednostranně zaskleno, silně poškozeno. Označeno pozůstalostním razítkem.
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
3 600 Kč
3 600 Kč
3 600,00 Kč |
3 400,00 Kč |
3 100,00 Kč |
3 000,00 Kč |
2 800,00 Kč |
2 600,00 Kč |
2 400,00 Kč |
2 200,00 Kč |
2 000,00 Kč |
1 900,00 Kč |
1 700,00 Kč |
1 500,00 Kč |
1 300,00 Kč |
1 100,00 Kč |