Číslo položky: 16112
Motiv z Hlubockého zámku
popis: Olej na plátně, fixováno na lepence, rozměr 42 x 66,5 cm, malba poškozena
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
2 400 Kč
2 400 Kč