Spallek F.
Číslo položky: 16112
Moje sledované obrazy Motiv z Hlubockého zámku
popis: Olej na plátně, fixováno na lepence, rozměr 42 x 66,5 cm, malba poškozena
o autorovi: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 400 Kč