Bím Tomáš
Číslo položky: 16047
popis: Litografie 16/100, rozměr listu 41 x 29,5 cm, volný list
o autorovi: Malíř, grafik.
Narodil se 12.11. 1946.
Byl vyučen tiskařem, dále studoval soukromě. V prvých letech se zaměřil na ilustraci, užitou grafiku a kresbu. Věnuje se také malbě (olej, acryl). Svými díly je zastoupen ve sbírkách NG Praha, VČG Pardubice, Rijksmuseum Meermanno Haag, sbírka Ex libris Chrudim, Tenis museum Gasper Oberhausen a další.
(Výtvarné centrum Chagall)
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 200 Kč

27.09.2022 19:42

1 200,00 Kč 26.9.2022 13:01:54