Nesignováno .
Číslo položky: 15697
Moje sledované obrazy Hudební nástroje
popis: Olej na plátně, rozměr: 50 x 70 cm
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč

20.09.2022 19:58