Číslo položky: 15874
Dívka na bryčce
popis: Litografie, rozměry ve výřezu pasparty: 34 x 45 cm, mírně poškozeno, zaskleno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
22.11.2022 21:27
1 000,00 Kč | 22.11.2022 21:23:00 |