Číslo položky: 16029
Skalnaté pobřeží
popis: Olej na plátně fixována na lepence, rozměr 47 x 57,5 cm, nesignováno
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
8 000 Kč
18 000 Kč
18 000 Kč
18 000,00 Kč |
16 000,00 Kč |
14 000,00 Kč |
12 000,00 Kč |
10 000,00 Kč |
9 500,00 Kč |
8 500,00 Kč |