Číslo položky: 15838
Corrida
popis: Grafika, rozměry listu: 15,5 x 21 cm. Signováno Picasso, datováno: 9.3.30. zaskleno
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
8 000 Kč
15 000 Kč
15 000 Kč