Nesignováno .
Číslo položky: 16016
Moje sledované obrazy Madona se sv. Janem Křtitelem
popis: Olej na plátně, rozměr 96 x 83 cm, rentoilováno, K obrazu je vydáno osvědčení k vývozu předmětu kulturní hodnoty
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč

26.09.2022 19:19

3 500,00 Kč 26.9.2022 19:15:16