Klymenko Ivan
Číslo položky: 16005
Moje sledované obrazy Dveře - Český Krumlov
popis: Olej na plátně, rozměr 120 x 100 cm, nerámováno
o autorovi: Žije a pracuje v Praze.
Ivan Klymenko pracuje v různých oblastech malby, jako je realismus, impresionismus, expresionismus, abstrakcionismus, figurativní umění, grafika a také koláž.
Na začátku své cesty zkoušel Ivan pracovat s různými výtvarnými materiály jako je tužka, uhel, pastel, sangvinik, tuš, akvarel, kvaš, tempera, ale v současnosti nejraději pracuje s olejovými barvami na plátně.
Ivan se aktivně účastní jak osobních výstav, tak skupinových, svá díla vystavuje nejen v ČR, Evropě, ale i v zahraničí.
Díla Ivana Klymenka jsou v soukromých sbírkách v zemích jako: Česká republika, USA, Německo, Rakousko, Brazílie, Turecko.
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 500 Kč

20.09.2022 19:12

4 500,00 Kč 26.6.2022 18:19:57