Nesignováno .
Číslo položky: 15876
Moje sledované obrazy Svázaný Ježíš
popis: Olej na plátně, rentoilováno, rozměry: 63 x 53 cm
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 600 Kč