Bauer Carl Franz
Číslo položky: 15607
Moje sledované obrazy Španělský krok
popis: Olej na překližce, rozměr 37,5 x 49,5 cm, rám poškozen
o autorovi: 1879 -1954
Rakouský malíř
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
11 000 Kč