Číslo položky: 15607
Španělský krok
popis: Olej na překližce, rozměr 37,5 x 49,5 cm, rám poškozen
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
11 000 Kč
11 000 Kč
10 000,00 Kč |
9 000,00 Kč |
8 000,00 Kč |
7 000,00 Kč |
6 000,00 Kč |
5 000,00 Kč |
4 800,00 Kč |
4 600,00 Kč |
4 400,00 Kč |
4 200,00 Kč |