Promano G.
Číslo položky: 15680
Moje sledované obrazy Krajina s vodopádem
popis: Olej na plátně, rozměr 84,5 x 98 cm, datováno 1857. Řezaný rám zlacený leštěným plátkovým zlatem rozměry: 110 x 125 cm.
o autorovi: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
18 000 Kč