Nesignováno .
Číslo položky: 15790
Moje sledované obrazy Husitský tábor
popis: Olej na plátně, rozměry: 39,5 x 60 cm, silně poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
13 000 Kč