Číslo položky: 15806
Setkání u studny
popis: Olej na dřevě, rozměry: 17 x 23 cm, poškozeno, prasklá deska, konec 18. stol.
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
3 500 Kč
3 500 Kč
3 300,00 Kč |
3 100,00 Kč |
2 900,00 Kč |
2 700,00 Kč |
2 500,00 Kč |
2 300,00 Kč |
2 100,00 Kč |
1 900,00 Kč |